Reklama:

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • tytuł 2 na 5 , liczba ocen: 1 .
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożyczki społecznościowe w CapitalClub - opinie
04-17-2018, 08:01 AM
Post: #11
RE: Pożyczki społecznościowe w CapitalClub - opinie
Witam, potrzebuję pożyczyć 70000 tyś na rozwój firmy. Zacząłem remont lokalu i zabrakło mi dosyć sporo jak się okazało na remont a banki nie chętnie chcą pożyczyć mi taką kwotę. Jestem już na rynku 8 lat. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt na maila: zdziebko.a@gmail.com. Pozdrawiam
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2018, 10:48 AM
Post: #12
RE: Pożyczki społecznościowe w CapitalClub - opinie
Witam, korzystałem z tego portalu jako inwestor jakiś czas temu i udzieliłem kilku pożyczek. W moim przypadku z większością pożyczkobiorców były problemy. Moim zdaniem portal CC zbyt mało troszczy się o inwestorów, a zabezpieczenia w postaci weksla in blanko lub poręczenia weksla są prawie żadnym zabezpieczeniem. Dlatego korzystając z tego portalu należy prześwietlać na własną rękę pożyczkobiorców (ponieważ większość z nich to osoby które nie dostana pożyczki w komercyjnym banku z jakiegoś powodu). Podsumowując jeśli ktoś ma nadmiar gotówki i lubi ryzyko wiążące się ze strata kapitału to polecam CC i życzę szczęścia do pożyczkobiorców, natomiast jak ktoś chce zainwestować swoje wszystkie oszczędności i liczy na szybki zysk bez ryzyka to odradzam szkoda później nerwów. Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2018, 05:54 PM
Post: #13
RE: Pożyczki społecznościowe w CapitalClub - opinie
Absolutnie nie polecam pożyczek społecznościowych w Capital Club. Są absolutnie nierzetelni w sprawdzaniu pożyczkobiorców. Na 4 pożyczki tylko jedna jest spłacana terminowo i bezproblemowo. Jeden pożyczkobiorca nie zapłacił ani jednej raty, po zabraniu pieniędzy zapadł się pod ziemię. Kolejnych dwóch przeciąga spłacanie rat - jeden ma zaległości do 3 miesięcy, drugi od pół roku. Mam wrażenie, że Capital Club w ogóle nie sprawdził ich uczciwości, sensowności powodów tych pożyczek ani możliwości późniejszej spłaty. STANOWCZO ODRADZAM
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2018, 11:49 AM
Post: #14
RE: Pożyczki społecznościowe w CapitalClub - opinie
Witam Wszystkich. Z dala od CapitalClub. Naciągacze i tyle. Pisze to z pełną premedytacją. Pożyczka zabezpieczona hipoteką ale o kapitał trzeba samemu walczyć bo CC ma nas ( inwestorów ) w d..pie. Nie ma żadnej weryfikacji. Niby Hipoteka warta ponad 10Milonów a w rzeczywistości może 3M z czego jak się okazuje jest już wcześniejszy wierzyciel. Kto to sprawdzał. Sprawa jest w prokuraturze i może być ciepło. Przygotowujemy też wniosek do sądu aby zarząd ( który był oczywiście w tamtym czasie ) poczuł się do odpowiedzialności. A kto nie wierzy niech przed podpisaniem dokumentów zapyta o sprawę p.Leona - jestem ciekawy jak się będą tłumaczyć co z tym zrobili ( teoretycznie max zabezpieczenie ).
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

» Tu znajdziesz chwilówkę bez BIK! «