Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • tytuł 2 na 5 , liczba ocen: 1 .
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poznań - pilnie pożyczę pozabankowo
06-02-2014, 05:39 PM
Post: #1
Poznań - pilnie pożyczę pozabankowo
Kochani, muszę pożyczyć 2000 zł na maksymalnie 3 miesiące. Jestem bezrobotna i banki mi nie pożyczają, dlatego szukam pewnej i bezpiecznej pożyczki pozabankowej. Mieszkam w Poznaniu i chciałabym osobiście udać się do punktu i tam załatwić wszelkie formalności. Czekam na propozycje do piątku.
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2014, 01:35 PM
Post: #2
RE: Poznań - pilnie pożyczę pozabankowo
Zobacz ofertę firmy VISSET. Wiem, że działają od kilku dobrych lat. Szczegółów nie znam, ale wyglądają na poważnych.
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2015, 06:44 PM
Post: #3
RE: Poznań - pilnie pożyczę pozabankowo
A orientowałaś się w pożyczkach społecznościowych? Może taki sposób byłby dobry? Chyba można się wtedy dogadać jakoś z pożyczkodawcą, by rozłożył terminy spłat dogodnie dla Ciebie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2015, 01:06 PM
Post: #4
RE: Poznań - pilnie pożyczę pozabankowo
(06-02-2014 05:39 PM)Tamara napisał(a): aby widziec linki zarejestruj sie lub zaloguj Kochani, muszę pożyczyć 2000 zł na maksymalnie 3 miesiące. Jestem bezrobotna i banki mi nie pożyczają, dlatego szukam pewnej i bezpiecznej pożyczki pozabankowej. Mieszkam w Poznaniu i chciałabym osobiście udać się do punktu i tam załatwić wszelkie formalności. Czekam na propozycje do piątku.

sorry nie masz dochodów a chcesz pożyczki 2000 zł,a pomyślałaś z czego oddasz dług,nie myślicie wcale,decyzje podejmujecie zbyt pochopnie na ura-bura. Tak udasz się do punktu,gdzie udzielą tobie pożyczki,i tam załatwisz wszelkie formalności. Tak owszem,ale i klient musi przedstawić swoje formalności jak to zawsze bywa przedstawić zaświadczenie o zarobkach. Na jakiej podstawie firma pożyczkowa ma przyznać pożyczkę,skoro jest się bezrobotnym. Nie radze załatwiać lewych zaświadczeń o zarobkach,bo to się źle może skończyć,juz wielu ludzi tak zrobiło i odpokutują swoje nie mądre pomysły,które słono ich kosztowały. Firma pożyczkowa ma prawo zadzwonić do pracodawcy,aby potwierdzić zatrudnienie.Jaki to przypał,gdy wyjdzie na jaw,że taki i taki w takiej firmie nie pracuje i nie pracował.I co wtedy jak się przed tym wytłumaczyć.Bardzo ciężko i niestety firma pożyczkowa uzna,iz klient chciał wyłudzić pożyczkę na lewe zaświadzenie.Potem policja przyjedzie a potem już ktoś inny zajmie się tą sprawa o wyłudzenie pożyczki. Ta jak Tamara napisała chce pożyczyć 2000 zł,ale jest bezrobotna czy pomyślała co robi,lub chce zrobić.Zapewne idać do firmy pożyczkowej bez odpowiednich dokumentów,firma nie będzie nawet gadać z klientem,który nie ma dochodów i dowidzenia. Nie tędy droga,bo bywa ona bardzo bolesna,kiedy zadłużenia siegaja zenitu.Huh
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

» Tu znajdziesz chwilówkę bez BIK! «