Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • tytuł 4 na 5 , liczba ocen: 1 .
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polecane pożyczki pozabankowe bez sprawdzania baz bik i zdolności kredytowej
06-15-2014, 11:29 AM
Post: #1
Polecane pożyczki pozabankowe bez sprawdzania baz bik i zdolności kredytowej
Pożyczka pozabankowa z niską zdolnością kredytową.
Na rynku krótkoterminowych pożyczek coraz trudniej jest znaleźć ofertę finansowania bez weryfikacji wpisów w Biurze Informacji Kredytowej. Obecnie firmy pożyczkowe podchodzą odpowiedzialnie do wypełniania swojej funkcji w segmencie kredytowym. Biuro Informacji Kredytowej wymienia informacje wyłącznie w systemie bankowym.

Stąd w przypadku oceny wypłacalności grupy docelowej firm pożyczkowym, bardziej rzetelne są dane pochodzące z Biur Informacji Gospodarczej. W Polsce działa kilka Biur Informacji Gospodarczej-chyba najbardziej znany to Krajowy Rejestr Długów. Do którego można trafić nawet za przeterminowane zobowiązanie w kwocie 200 złotych. Dodajmy, że mowa tutaj o opóźnieniu w spłacie przekraczającym co najmniej 60 dni).

Okazuje się, że osoby z negatywnym wpisem w BIG, mogą nie otrzymać dodatkowej gotówki od firm pożyczkowych. Z kolei przeszkodą w zdobyciu dodatkowego finansowania w instytucji parabankowej na pewno nie będzie niska zdolność kredytowa. Spowolnienie akcji kredytowej w firmach pożyczkowych raczej nam nie grozi.

Na rynku pojawia się coraz więcej podmiotów niebankowych, obsługujących klientów z niską zdolnością kredytową. Mnóstwo firm kredytowych oferuje swoje usługi w Internecie. Jest to równoznaczne z załatwianiem wszelkich procedur całkowicie online. Konsumenci bardzo cenią takie rozwiązania, gdyż nie muszą tracić czasu na składaniu kolejnych wniosków w bankach. Łatwą pożyczkę w sieci oferuje np. Easy Cash.

Pożyczka z niską zdolnością kredytową-oferta Easy Cash

-wniosek można złożyć w Internecie
- koszt przelewu weryfikacyjnego wynosi 0,01 zł
- wnioskodawca musi posiadać dowód osobisty oraz rachunek w banku
- u klientów wymagana jest również pozytywna historia kredytowa
- każdy klient sprawdzany w BIG
- wypłata pieniędzy na konto od poniedziałku do piątku
- w przypadku nowych klientów maksymalna kwota pożyczki wynosi 500 zł
Odpowiedz cytując ten post
01-22-2015, 01:15 PM
Post: #2
RE: Polecane pożyczki pozabankowe bez sprawdzania baz bik i zdolności kredytowej
Chętnie poczytam opinie klientów o tym easy cash bo cięzko znaleźć coś naprawde konkretnego o nich w internecie. Ktoś brał pożyczkę u nich i wie co dokładnie sprawdzają zanim zatwierdza wypłate kasy?
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2015, 10:34 AM
Post: #3
RE: Polecane pożyczki pozabankowe bez sprawdzania baz bik i zdolności kredytowej
tej firmy nie znam, ale mogę polecić Ekspres Kasę. Mają dobre warunki,wymagają tylko dowód, a pierwszą pożyczkę dają za 0zł. Korzystałam i nie było problemów, teraz myślę o kolejnej pożyczce u nich.
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

» Tu znajdziesz chwilówkę bez BIK! «